REGAL LCD Tv Teknik Servisi 0232 433 59 90

REGAL TELEVİZYON TAMİR SERVİSİ

Regal Televizyon Plazma Lcd Led Servisi, televizyonunuzla ilgili karşılaşabileceğiniz tüm problemleri eksiksiz bir şekilde çözüm getirmek için hizmetinizdedir. Televizyon yada TV,bir vericiden elektromanyetik dalga şeklinde yayınlanan ses ve görüntülerin, hoparlörlü ve ekranlı elektronik alıcılar vasıtasıyla tekrardan ses ve görüntüye çevrilmesini sağlayan haberleşme sistemidir.Regal Tv Televizyon Plazma Lcd Led Servisi, televizyonunuzda çıkabilecek her türlü sorunu gidermek için vardır. Televizyonunuz ile yaşayabileceğiniz teknik arıza türü çok fazladır.Televizyonunuzun yayınındaki fark ettiğiniz en ufak bir sorunun arkasında aslında çoğu zaman bir teknik arıza vardır.Bu durumlarda mutlaka bir servis ile iletişime geçmelisiniz. Regal Tv Televizyon Plazma Lcd Led Servisi, servis çağırmadan önce;*Evinizin sigortalarını

*Televizyonunuzun fişinin takılı olduğu prizi

*Televizyonunuza gelen elektrik bağlantısını

kontrol etmenizi önermektedir.Televizyonunuzla ilgili karşınıza çıkabilecek arıza sizin için tehlikeli olabilir.Özellikle Elektrik bağlantısıyla ilgili problemler mutlaka önemsenmelidir.Televizyonunuzun bakımında önem vermelisiniz.Televizyonunuzu temizlerken sulu bezler kullanmamalısınız.Televizyonunuzun üzerine örtü ve benzeri eşyalar konulmamalıdır.Bu televizyonunuzun fanını etkilediğinden ısınmasına sebep olacaktır. Regal Tv Televizyon Plazma Lcd Led Servisi, televizyonunuzun bakım,onarım,tamir,teknik arızalar,parça değişimi ve servis hizmetleri sunmaktadır. Regal Televizyon Plazma Lcd Led Servisi, profesyonel çalışan uzman ekibiyle, İstanbul'un her bölgesinde 7 gün 24 saat kaliteli,hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Regal Tv Televizyon Plazma Lcd Led Servisi, kaliteli yayınlar diler.

Regal televizyon tamir ve bakım montaj servisi

Samsung Tv Servisi

Siemens Tv Servisi

LG Tv Servisi

Panasonic Tv Servisi

Sony Tv Servisi

Arçelik Tv Servisi

Vestel Tv Servisi

Beko Tv Servisi

Telefunken Tv Servisi

Toshiba Tv Servisi

Philips Tv Servisi

Projeksiyon Tv Servisi

Lcd Tv Servisi

Pioneer Tv Servisi

Akai Tv Servisi

Hitachi Tv Servisi

Hyundai Tv Servisi

Thomson Tv Servisi

Sanyo Tv Servisi

Regal Tv Servisi

Sharp Tv Servisi

Profilo Tv Servisi

Sunny Tv Servisi

Grundig Tv Servisi

Schaub lorenz Tv Servisi

Saba Tv Servisi

Cartel Tv Servisi

Jvc Tv Servisi

GoldMaster Tv Servisi

Televizyon ile ilgili teknik bilgi:

Televizyondaki temel parçalar şunlardır:*Resim kaynağı: Canlı görüntüler için profesyonel bir video-kamera veya banttan görüntüler için video cihazı bulunmaktadır.

*Ses kaynağı: Bir mikrofondan elde edilen elektrik sinyalini herhangi bir ses çıkışından iletilmesiyle elde edilir.

*Verici: Radyo sinyalleriyle görüntü ve sesin taşındığı sistem bulunmaktadır.

*Verici Anten: Vericinin radyo dalgalarını televizyon alıcısının antenine taşıma işlevini gerçekleştirir.

*Alıcı Anten: Vericiden gelen radyo dalgalarını Televizyon alıcısına taşıma işini görmektedir.

*Televizyon Alıcısı: Vericiden aldığı radyo dalgalarını elektrik vasıtasıyla yeniden görüntü ve ses biçimine getiren cihazdır.

*Ekran: Görüntüyü izleyebilmemizi sağlayan bölümdür.

*Hoparlör: Sesi duymamıza olanak sağlayan kısımdır.

*Tuşlar: Ses açıp kapamaya ,kanalı değiştirmeye ve tv-ekran ayarlarını yapmamızı sağlar.

Regal Servis Çağır Teknik Servisi Regal İzmir Karabağlar Servisi Regal İzmir Gaziemir Teknik Servisi Regal İzmir Buca Teknik Servisi Regal İzmir Bornova Tamir Servisi Regal İzmir Balçova Teknik Servisi Regal İzmir Narlıdere Teknik Sevisi Regal İzmir Karşıyaka Teknik Servisi Regal İzmir Konak Teknik Servisi Regal İzmir Bayraklı Teknik Servisi Regak İzmir Yeşilyurt Teknik Servisi Regal İzmir Hatay Teknik Servisi Regal İzmir Üçyol Teknik Servisi Regal İzmir Üçkuyular Teknik Servisi Regal İzmir Güzelbahçe Servisi Regal İzmir Çeşme Teknik Servisi Regal İzmir Seferihisar Teknik Servisi Regal İzmir Menderes Teknik Servisi Rega lİzmir Alsancak Teknik Servisi Regal İzmir Şirinyer Teknik Servisi Regal İzmir Pınarbaşı Teknik Servisi Regal İzmir Çiğli Teknik Sevis

Çağrı Merkezi 0232 433 59 90

ACİL Çağrı Merkezi 0537 508 12 08